Doprava a platba

CENA DOPRAVY V ČR

U OBJEDNÁVEK NAD 1 499,- KČ JE DOPRAVNÉ A BALNÉ ZDARMA.
 

Doručovací služba

Dobírkou

Platební kartou

Převodem

Česká pošta - na poštu

138 Kč

99 Kč

99 Kč

Česká pošta - balík do ruky98 Kč59 Kč59 Kč
Česká pošta - Balíkovna98 Kč59 Kč59 Kč
Česká pošta - Balíkovna BOX98 Kč59 Kč59 Kč

PPL

138 Kč

99 Kč

99 Kč

PPL ParcelShop/Box118 Kč79 Kč79 Kč
Zásilkovna výdejní místa, box108 Kč69 Kč69 Kč
Zásilkovna doručení na adresu138 Kč99 Kč99 Kč

Osobní odběr

0 Kč

0 Kč

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

S každou zásilkou zákazník obdrží na e-mail uvedený v objednávce fakturu v elektronické podobě.

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Pro objednávky na Slovensko využijte prosím partnerský e-shop www.hannah.sk.

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY

Svoji zásilku můžete sledovat pomocí trakovacího čísla, které vám zašleme do emailu v okamžiku, kdy zásilku vyexpedujeme.

DODACÍ LHŮTY

Vzhledem k širokému rozsahu nabízeného sortimentu na e-shopu www.hannah.cz je možné, že některé produkty jsou momentálně na jiném skladu v rámci sítě obchodů Hannah, Rock Point a KEEN než na skladu e-shopu. Dodací lhůty jsou obvykle 3–7 pracovních dnů.

ČESKÁ POŠTA

BALÍK DO RUKY

Je klasický a nejvíce známý způsob doručení. Pracovník České pošty Vám doručí balík přímo ke dveřím Vašeho domu či bytu. Pokud Vás doma nezastihne, nechá ve schránce lísteček s výzvou a Vy si zásilku můžete vyzvednout v následujících dnech na poště. Garance doručení přímo do rukou adresáta je již následující pracovní den od podání zásilky.

BALÍK NA POŠTU

Tato unikátní služba Vám umožňuje zvolit si poštu, na které budete mít balík připravený k vyzvednutí. Výhodou je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě a sami si rozhodujete kdy a na které poště si balík vyzvednete. Prostřednictvím SMS nebo e-mailem obdržíte informaci, že balík již na poštu putuje a následně v okamžiku, kdy je na poštu uložen. Garance doručení je následující den po podání zásilky.

A navíc, pokud by Vám nevyhovovala zvolená pošta, pak můžete v den podání po obdržení elektronického avíza změnit poštu, kde si chce balík vyzvednout, a to na stránkách: http://www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.

Balíkovna

Prostřednictvím služby Balíkovna Vám bude zásilka doručena do speciálně označené přepážky na poštách a depech. Jakmile od nás pošta převezme zásilku do přepravy, obdržíte od pošty e- mailové avízo o podání.  V okamžiku uložení zásilky na Vašem výdejním místě Balíkovna, Vám bude zasláno avízo o uložení (e-mail/SMS). V tuto chvíli je Váš balíček připraven na Vaší poště k vyzvednutí.

Úložní dobu lze prodloužit ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby. Dobírku zaplatíte na poště vždy kartou anebo hotově. Pokud je Balíkovna umístěna mimo Poštu, můžete dobírku uhradit hotově nebo online

Přehled Balíkoven  https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu

Balíkovna Box

Jedná se o samoobslužné zařízení, ze kterého si můžete vyzvednout balík kdykoliv a bez front. V boxu lze dobírku uhradit jen platební kartou online (odkaz na tuto platbu naleznete v avízu o uložení nebo ve Sledování balíku - klikněte na tlačítko „Zaplatit kartou online“).

Dobírku uhradíte i v mobilní aplikaci Balíkovna. Dokud balík není zaplacený, nejde schránku otevřít

Balíky připravené v boxu čekají přibližně 2 pracovní dny. Nestíháte? Balík za vás vyzvedne kdokoliv, komu předáte kód. 

PPL

Doručení na adresu

Společnost PPL zajišťuje expresní přepravu balíků nejen po celém území České republiky, ale i do zahraničí. Ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. nabízí navíc možnost uhradit balík "na dobírku" také platební kartou. Tato služba je pro příjemce balíku ZDARMA. Další výhodou je aktivní komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič Vás před doručením kontaktuje a je možné se domluvit na posunutí času vyzvednutí přesně dle Vašich potřeb.

Doručení do PPL ParcelBoxu (box)

Parcelbox je samoobslužný výdejní a podací box. Má nepřetržitý provoz a intuitivní ovládání. Platba je možná pouze kartou a k vyzvednutí zásilky budete potřebovat PIN.

V současné době každý PPL Parcelbox disponuje 75 schránkami různých velikostí, příjemce si tak zde mohou vyzvednout zásilky až do velikosti 43 cm × 43 × cm × 60 cm (výška × šířka × délka) s max. váhou až do 31,5 kg. Dobírkové zásilky doručené do PPL Parcelboxu zaplatíte jednoduše kartou.

K vyzvednutí zásilky stačí zadání PINu, který příjemce obdržel nejen v e-mailu, ale i prostřednictvím sms. Po jeho zadání dojde k otevření příslušné schránky. 

Pokud se zásilka nevejde do Parcelboxu, je automaticky uložena na nejbližší Parcelshop v okolí. Pokud je zásilka příliš velká a nelze uložit ani na Parcelshop, s příjemcem se spojíme a upřesníme si další možnosti předání zásilky na adrese, která mu bude vyhovovat.

Jak dlouho vydrzi zasilka v PPL boxu?

Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 kalendářních dnů od uložení v PPL Parcelshopu. Upozorňujeme, že 7. den může být během dne už předán řidiči a bude se vracet odesílateli.

Doručení do PPL ParcelShopu (výdejní místo)

Parcelshop je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Balík lze vyzvednout nebo podat kdykoli v otevíracích hodinách PPL Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí.

Jak dlouho vydrží zásilka v PPL Parcelshopu?

Svůj balík si můžete vyzvednout do 3 dnů od obdržení SMS/e-mailu.

Doručení do boxů třetích stran (AlzaBox)

Boxy třetích stran jsou samoobslužné výdejní boxy. Mají nepřetržitý provoz a intuitivní ovládání. 

Při doručení do AlzaBoxu není možné, abyste uhradili dobírku na místě přes platební terminál, který je na boxu umístěn. Platba je možná pouze kartou předem pomocí aplikace mojePPL nebo webu a k vyzvednutí zásilky budete potřebovat PIN. 

Pokud se zásilka nevejde do AlzaBoxu, je automaticky uložena na nejbližší Parcelshop v okolí. Pokud je zásilka příliš velká a nelze uložit ani na Parcelshop, s příjemcem se spojíme a upřesníme si další možnosti předání zásilky na adrese, která mu bude vyhovovat.

Jak dlouho vydrží zásilka v boxech třetích stran (AlzaBox)?

Balíky na vás v AlzaBoxu počkají 72 hodin od obdržení SMS či e-mailu.

Zásilkovna

Doručení na adresu

Zásilku vám doručíme přímo na zadanou adresu, ať už domů, nebo třeba do práce. O dni a čase doručování vás budeme předem informovat.

Doručení na výdejní místo

Nechcete čekat na kurýra? Vyzvedněte si zásilku na jednom z tisíců výdejních míst. Vyberte si to, které máte po ruce, a pro zásilku si sem skočte, až budete mít čas. https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Jak to funguje?

1. Při dokončování objednávky vyberte jako způsob doručení zboží Zásilkovnu. Pokud preferujete doručení na výdejní místo, vyberte v seznamu to, které máte poblíž. Hledat můžete třeba pomocí PSČ.

2. Jakmile předáme zboží k přepravě, pošleme vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online.

3. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. 

Doručení do Z-BOXu  (samoobslužné výdejní místo)

Z-BOX je samoobslužné výdejní a podací místo Zásilkovny, díky kterému už nikdy nemusíte být jako na trní a čekat, až vám zavolá kurýr. Zásilku si vyzvednete prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna, když zrovna máte čas, a cena doručení je stejná jako na naše kamenná výdejní místa.

Jak je to s dobírkou? Z-BOX nemá displej ani terminál platebních karet. Zásilku „na dobírku" je potřeba uhradit předem online ve sledování zásilek na webu Zásilkovny, nebo v aplikaci Zásilkovna. Úhradu si provedete před vyzvednutím, nebo za vás na dálku může provést kdokoli jiný.

Jak to funguje?

Po příchodu k Z-BOXu se aplikace automaticky spáruje s vaší schránkou. Pomocí tlačítka v detailu zásilky ji otevřete. Pak už stačí jen vyzvednout zásilku a zavřít schránku. Zásilku na dobírku pomocí aplikace i zaplatíte, a pokud se vám nehodí datum vyzvednutí, můžete si přes appku prodloužit úložní dobu.

Standardní úložní doba zásilek v Z-BOXu jsou 3 dny

OSOBNÍ ODBĚR

Objednané zboží z e-shopu Vám zavezeme na Vámi vybranou kamennou prodejnu, kde si jej vyzvednete. Doprava je při tomto způsobu dopravy ZDARMA. Tento způsob dopravy je možné zvolit pouze při platbě předem, a to: převodem, platbě kartou (GoPay). Informaci o připravenosti zboží k vyzvednutí obdržíte e-mailem. Vyzvednout si Vaše zboží můžete kdykoliv během otevírací doby dané prodejny. Pokud na prodejně zjistíte, že jste si objednali špatnou velikost a daná prodejna bude mít k dispozici správnou, můžete si zboží okamžitě vyměnit.

Osobní odběr je možné uskutečnit na všech našich prodejnách Hannah nebo partnerských prodejnách Rock Point a KEEN Concept Store.

PLATBA DOBÍRKOU

Zboží bude zasláno jako obchodní balík České pošty nebo prostřednictvím firmy PPL. Zákazník obdrží fakturu v elektronické podobě na e-mail uvedený v objednávce. K ceně zboží jsou připočteny náklady za dopravu a balné.

 

Doprava a balnédobírkou
Česká pošta39 Kč
PPL / PPL ParcelShop/Box39 Kč
Zásilkovna39 Kč

U objednávek nad 1 499,- Kč doprava a balné ZDARMA.

PLATBA KARTOU ONLINE - GoPay

Platba platební kartou na internetu je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit za zboží a služby. Díky platební bráně GoPay můžete platit kartou vždy bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat z karty.

Transakce prostřednictvím platební brány GoPay jsou prováděny na základě licence od ČNB a přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební karty zpracovávají přímo ve vaší bance a nedostávají se tak vůbec k obchodníkovi. Tím je zaručená bezpečnost vašich peněz.

JAK PLATBA PROBÍHÁ?

Vyberete si zboží, které chcete zakoupit a zvolíte platbu kartou VISA nebo MasterCard. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu pro platbu kartou. Opíšete údaje z vaší karty dle formuláře. Potvrdíte platbu.

VÝHODY:

 • Rychlý převod. Peníze jsou převedeny na náš účet během několika málo sekund, takže můžeme zboží odeslat rychleji.
 • Nemusíte vyplňovat žádné údaje k platbě, stačí opsat základní údaje z karty do formuláře platební brány pro karty.
 • Bezpečnější způsob platby kartou než v kamenném obchodě.
 • Jste mnohem více chráněni. Např. při případném zneužití karty a provedené transakci, kterou neprovedl držitel karty. Banka peníze vrátí majiteli karty a problém řeší přímo s námi.

Zboží bude zasláno prostřednictvím České pošty nebo přepravní firmy PPL na základě připsání platby na účet. Zákazník obdrží fakturu v elektronické podobě na e-mail uvedený v objednávce. K ceně zboží jsou připočteny náklady za dopravu a balné.
 

Doprava a balné v rámci ČRplatba kartou
Česká pošta99 Kč
PPL99 Kč
PPL ParcelShop/Box79 Kč
Zásilkovna69 Kč
Osobní odběr0 Kč


 Pro objednávky na Slovensko využijte prosím partnerský e-shop www.hannah.sk.

RYCHLÉ PŘEVODY - SLUŽBA gopay

Jedná se o rychlé a bezpečné placení po internetu. On-line nakupování přes platební službu GoPay v našem e-shopu se tak pro Vás stává mnohem pohodlnější. Službu můžete využít jste-li klientem některé z následujících bank:

Česká spořitelna, Československá obchodní banka, Komerční banka, Raiffeisenbank, Fio banka, GE Money Bank, Poštovní banka, mBank, Sberbank.

Jaké má pro Vás tento způsob platby výhody?

Žádné zdlouhavé vyplňování formuláře, stačí jen zkontrolovat a odkliknout, vše máte předvyplněné

Zabezpečení pomoci řešení SSL a 3D Secure

K nám se platba dostane během okamžiku a k vám tak může být odesláno zboží mnohem dříve

Vše je bez registrace a zdarma

Nabízené platební metody:

 • Platba 24 / Rychlý převod pro klienty České spořitelny
 • ČSOB / Rychlý převod pro klienty Československé obchodní banky
 • ePlatba / Rychlý převod pro klienty Raiffeisenbank
 • Mojeplatba / Rychlý převod pro klienty Komerční banky
 • mPeníze / Rychlý převod pro klienty mBank
 • era / Rychlý převod pro klienty Poštovní banky
 • Fio banka / Rychlý převod pro klienty Fio banky
 • GE Money Bank / Rychlý převod pro klienty GE Money Bank

Jak postupovat?
Na našich stránkách zvolíte možnost placení přes službu GoPay u konkrétní banky. Poté budete přesměrováni přímo na stránky banky. Zobrazí se Vám předvyplněný platební příkaz, který pouze odsouhlasíte. Po úspěšné platební transakci budete přesměrováni zpět na naše stránky elektronického obchodu.  My obdržíme informaci o zaplacení víceméně okamžitě a můžeme Vaši objednávku ihned zpracovávat.
 

Doprava a balné v rámci ČRpřevodem
Česká pošta99 Kč
PPL99 Kč
PPL ParcelShop/Box79 Kč
Zásilkovna69 Kč
Osobní odběr0 Kč

 

INFORMACE O BANKOVNÍM ÚČTU

číslo bankovního účtu - 241300207/0300
banka - Československá obchodní banka a.s.
variabilní symbol - číslo Vaší objednávky

42 prodejen v ČR
Doprava zdarma

Při nákupu nad 1 499,- Kč v ČR

Stále nemáš účet?

zaregistruj se a využívej naše benefity

 • rady a tipy

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.