Kód produktu: 10019170HHX01
Alternativní produkty z kategorie Spací pytle:
Spací pytel HANNAH BIVAK 160, midnight navy/salsa
Ultralehký a dobře sbaliltelný spací pytel Hannah Bivak 160 pro všechny vyznavače kempování, vhodný pro použití jara do podzimu. Výplň silikonizovaným dutým vláknem Izotherm Pro, jednovrstvá konstrukce, anatomický střih, uzavřená tvarovaná kapuce, jednou rukou ovladatelné stahování kapuce, vnitřní zateplovací límec s regulací, obousměrný zip krytý légou, vyztužená léga proti zadrhávání zipu, pojistka proti samovolnému rozepínání zipu, poutka na zavěšení, vnitřní kapsa, kapsa na polštář v kapuci, kompresní obal.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Hmotnost | 1 g |
| Typ produktu | spací pytel |
| Barva | midnight navy/salsa |
| Rozměr | 215 x 80 x 50 cm |
| Náplň | Izotherm Pro 1 x 160 g |
| Teplotní rozsah | 8/3/-11 °C (Tcom/Tlim/Text) |
| Tvar spacího pytle | anatomická mumie |
| Rozměr sbaleného pytle | 20 x 36 cm |
| Sezónnost spacáku | třísezónní |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka