Kód produktu: 10003201HHX
Stan s vnější konstrukcí pro turisty a outdoorové nadšence, kteří hledají výborný poměr cena - výkon.
Alternativní produkty z kategorie Mountain:
Stan HANNAH RIDER 2, Thyme
Stabilní tříprutový stan Hannah RIDER 2 s vnější konstrukcí pro turisty a outdoorové nadšence, kteří hledají výborný poměr cena - výkon.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Typ produktu | stan |
| Barva | Thyme |
| Předsíň/apsida počet | 0/1 |
| Počet vchodů | 1 |
| Hmotnost stanu | 2.6 kg |
| Hmotnost stanu bez obalů | 2.4 kg |
| Rozměr složeného stanu | 14 x 45 cm |
| Rozměr vnitřního stanu | 115 x 220 x 105 cm |
| Rozměr vnějšího stanu | 140 x 310 x 110 cm |
| Tropiko | 210T Polyester R/S PU 4000mm WR |
| Vnitřní stan | 190T Polyester |
| Podlážka | 190T Polyester PU 10000mm |
| Tyčky | 3x Dural 7001-T6 Ø 8,5 mm |
| Konstrukce stanu - umístění | Vnější |
| Kolekce | Mountain |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka