Kód produktu: 10019162HHX
Lehký a skladný stan pro 3 osoby.
Alternativní produkty z kategorie Adventure:
Stan HANNAH SERAK 3, Thyme
Lehký a skladný stan pro 3 osoby, 2 vchody, vnitřní konstrukce, 1 ložnice, 1 apsida, 2 pruty, 2 větrací otvory, klasické ukotvení prutů, s popruhem a sponou k vypnutí stanu, celorozepínací dveře s částečným odvětráním, sbalitelné do kapsy, 2 komfortní kapsy, stropní odkládací polička, hliníkové kolíky, spony a přezky ITW.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Typ produktu | stan |
| Barva | Thyme |
| Počet vchodů | 2 |
| Hmotnost stanu | 3.3 kg |
| Tropiko | 68D 190T Polyester PU 3000mm WR |
| Vnitřní stan | 190T Polyester |
| Podlážka | 190T Polyester PU 5000mm |
| Tyčky | 2x Dural 7001-T6 |
| Průměr tyčky | 8.5 mm |
| Kolekce | Adventure |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka