Karimatka HANNAH LEISURE 7,0 WIDE
Samonafukovací karimatka s pěnovou konstrukcí s dutinami ve tvaru včelí plástve. Svrchní jemný broušený materiál je nejen příjemný, ale navíc zamezuje klouzání spacáku po karimatce. Karimatka při plném nafouknutí poskytuje až 7 cm vysoký komfort. Tato verze karimatky je ideální pro delší a mohutnější postavy díky svým rozšířeným parametrům (198 cm x 63 cm). Díky vyšší konstrukci je vhodná k použití od jara do podzimu. Dodáváno včetně opravné sady a vaku na sbalení.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Hmotnost | 1650 g |
| Materiál a technologie | 75D Polyester, 30D Flexible polyester, 30D flexible polyester/75D polyester |
| Typ produktu | karimatka |
| Barva | magnet |
| Rozměr | 198 x 63 x 7 cm, 198 x 68 x 7 cm |
| Tepelný odpor | 3.6 R |
| Typ ventilu | mosazný ventil |
| Tloušťka | 7 cm |
| Konstrukce karimatky | High loft PU with honeycomb holes |
| Typ karimatky | samonafukovací |
| Rozměr po sbalení | 20 x 65, 20 x 65 cm |
| Tloušťka karimatky | 7 cm |
| Délka | 198 cm |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka