Nafukovací karimatka HANNAH FLY 5,0
Lehká a komfortní nafukovací karimatka pro letní outdoorové aktivity.
Konstrukčně oddělené komory při plném nafouknutí poskytují až 5 cm komfort. Je nutné vyzdvihnout velmi nízkou hmotnost (570 g) a sbalitelnost (10 x 30 cm). Plochý plastový integrovaný ventil podtrhuje celkový minimalismus.
Dodáváno včetně opravné sady a vaku na sbalení. Karimatka je oproti standardním rozměrům karimatek lehce prodloužena a rozšířena.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Turistika, Kempování |
| Hmotnost | 570 g |
| Materiál a technologie | 190T polyester TPU coating, 190T polyester, TPU coating |
| Typ produktu | karimatka |
| Barva | garden green II |
| Rozměr | 190 x 60 x 5 cm, 190 |
| Tepelný odpor | 1.5 R |
| Typ ventilu | plochý plastový ventil |
| Tloušťka | 5 cm |
| Konstrukce karimatky | Wave baffles |
| Typ karimatky | nafukovací |
| Rozměr po sbalení | 10 x 30, 10 x 30 cm |
| Tloušťka karimatky | 5 cm |
| Délka | 190 cm |
| Styl | FLY 5,0 |
Turistika
Kempování
Produkt zatím nikdo textově nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka