Spací pytel HANNAH CAMPING LODGER 200 Uni
Třísezónní dekový spacák má jednovrstvou konstrukci dutého vlákna Izotherm Classic . Vnitřní límec s regulací, obousměrný zip krytý légou proti úniku tepla a vyztuženou légou proti případnému zadrhnutí zipu. Podšívka spacáku je z jemného broušeného polyesteru, takže spánek bude velice komfortní. Široký dekový střih je ideální volba do kempů.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Hmotnost | 1600 g |
| Výplň | Izotherm Classic 1x200g |
| Typ produktu | spací pytel, dekový spacák |
| Barva | sea storm |
| Rozměr | 220 x 75 cm |
| Teplotní rozsah | 8/3/-11 °C (Tcom/Tlim/Text) |
| Vnitřní materiál | Brushed 190T pongee polyester |
| Vnější materiál | 68D 210T R/S Polyester WR |
| Tvar spacího pytle | dekový |
| Rozměr sbaleného pytle | 22 x 36 cm |
| Povrchová úprava | WR |
| Výška postavy | 195 cm |
| zip | celorozepínací |
| Sezónnost spacáku | třísezónní |
| Délka | 220 cm |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka