Spací pytel HANNAH CAMPING SCOUT W 120 Lady
Dvousezónní lehký spací pytel má jednovrstvou konstrukci s kvalitním mikrovláknem Micro-tec Ultra , které má extrémně nízkou hmotnost k poměru vysokým tepelně izolačním vlastnostem. Navíc velmi dobře izoluje i při vyšší vlhkosti.
Anatomicky tvarovaný spacák má jednou rukou ovladatelné stahování kapuce a vnitřní zateplovací límec s regulací. Obousměrný zip je krytý vyztuženou légou proti zadrhávání a izolační légou proti úniku tepla. Pojistka proti samovolnému rozepnutí zipu je u téměř všech našich modelů spacáků samozřejmostí.
Dámský střih se vyznačuje rozšířením v oblasti ramen a boků, čímž poskytne ženám větší pohodlí a prostor.
| Pohlaví | Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Cyklistika, Turistika, Kempování |
| Hmotnost | 850 g |
| Materiál a technologie | Micro-tec Ultra |
| Výplň | Micro-tec Ultra 1x120g |
| Typ produktu | spací pytel |
| Barva | blue nights |
| Rozměr | 195 x 75 x 50 cm |
| Teplotní rozsah | 10 / 6 / -7 °C (Tcom/Tlim/Text) |
| Vnitřní materiál | 290T Micro Polyester |
| Vnější materiál | 40D 290T Nylon R/S WR |
| Tvar spacího pytle | anatomická mumie, mumie, rozšířená mumie |
| Rozměr sbaleného pytle | 16 x 28 cm |
| Povrchová úprava | WR |
| Výška postavy | 0 cm, 0 cm |
| Komfortní teplota | 10 °C |
| Limitní teplota | 6 °C |
| Extrémní teplota | 0 °C, -7 °C |
| Sezónnost spacáku | dvousezónní |
| Délka | 195 cm |
Cyklistika
Turistika
Kempování
14.5.2025
Recenze nakupujícího heureka.cz
1a
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka