Spací pytel HANNAH POLAR 700
Zimní péřový spacák s kvalitní výplní evropského husího peří s vysokou mírou plnivosti - 750 cuin. Husí peří má dlouhou životnost s poměrem nízké váhy a sbalitelnosti a vysoké hřejivosti. Spacák má poměr kvalitního husího peří 90/10 (prachové peří/větší pírka). Anatomický střih a propracovaná konstrukce komorového plnění umožní kvalitní a komfortní spánek. Vrchní ripstop nylonový materiál má DWR úpravu, díky které je látka nenasákavá a vodoodpudivá, takže výplň zůstává suchá.
Obousměrný středový zip je krytý vyztuženou légou proti zadrhávání a také izolační légou chránicí před únikem chladu. Pojistku proti samovolnému rozepnutí zipu oceníte, pokud se při spánku hodně vrtíte. Součástí je kompresní obal i síťový obal pro dlouhodobé skladování. Exkluzivní poměr váhy (1235g) x kvality (cuin 750) x sbalitelnosti (v kompresním obalu 25x28cm) je tento spacák více než konkurenceschopný.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Turistika, Kempování |
| Hmotnost | 1180 g, 1235 g |
| Materiál a technologie | Peří |
| Výplň | Goose down 90/10 - 700g (750 cuin), Husí peří |
| Typ produktu | spací pytel, péřový spací pytel |
| Barva | legion blue/ebony |
| Rozměr | 215 x 85 x 58 cm (185 cm), 225 x 85 x 58 cm (195 cm), 215 |
| Teplotní rozsah | -7/-14/-35 °C (Tcom/Tlim/Text) |
| Vnitřní materiál | 20D Nylon |
| Vnější materiál | 20D Nylon R/S DWR |
| Tvar spacího pytle | mumie |
| Rozměr sbaleného pytle | 25 x 28 cm , 25 x 28 cm (S) |
| Povrchová úprava | DWR |
| Výška postavy | 0 cm |
| Komfortní teplota | - 7 °C, -7 °C |
| Limitní teplota | 0 °C, -14 °C |
| Extrémní teplota | 0 °C, -35 °C |
| Sezónnost spacáku | zimní, čtyřsezónní |
| Plnivost peří | 750 cuin |
| Styl | POLAR 700 |
Turistika
Kempování
Produkt zatím nikdo textově nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka