Kód produktu: 10001885HHX
Ultralehký stabilní stan Hannah EAGLE 2 pro zkušené horaly a turisty.
Alternativní produkty z kategorie Mountain:
Stan HANNAH EAGLE 2, Treetop
Ultralehký stabilní stan Hannah EAGLE 2 pro 2 osoby s vnitřní konstrukcí je určený pro zkušené horaly a turisty, kteří hledají pro své cesty nízkou váhu a maximální pohodlí. 3 prutová vnitřní konstrukce prutů s klasickým ukotvení prutů a odlehčeným vypínacím systémem.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Typ produktu | stan |
| Barva | Treetop |
| Předsíň/apsida počet | 0/2 |
| Počet vchodů | 2 |
| Hmotnost stanu | 2.5 kg |
| Hmotnost stanu bez obalů | 2.3 kg |
| Rozměr složeného stanu | 14 x 45 cm |
| Rozměr vnitřního stanu | 135 x 220 x 100 cm |
| Rozměr vnějšího stanu | 230 x 315 x 105 cm |
| Tropiko | 40D 240T Nylon R/S; PU 5000mm single siliconized |
| Vnitřní stan | 40D 240T Nylon R/S; prodyšný |
| Podlážka | 40D 260T Nylon, PU 7000mm |
| Tyčky | 3x Dural 7001-T6 Ø 8,5 mm |
| Konstrukce stanu - umístění | Vnitřní |
| Kolekce | Mountain |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka