Trekové hole HANNAH TREK FL
Lehké a pevné trekové hole Hannah Trek FL vyrobené z hliníku ti poskytnou skvělou oporu na všech horských túrách i toulkách přírodou. Vysoce komfortní madlo a stahovací poutko pro lepší stabilitu úchopu. Rychloupínací systém pro rychlé a snadné nastavení délky tyče.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Turistika |
| Hmotnost | 230 g |
| Materiál a technologie | Hliník (ALU) |
| Typ produktu | teleskopické hole, hole trekové |
| Barva | Anthracite/green |
| Rozsah délky | 67 - 140 cm |
| Hole - počet dílů | 3 |
| Kolekce | Trekking |
| Hole - materiál rukojeti | EVA pěna |
| Hole - provedení | teleskopické |
| Hole - provedení rukojeti | klasická |
| Hole - rychloupnutí (zámeček) | Ano |
| Hole - součást balení | trekové talířky |
| Průměr talířku | 50 mm |
Turistika
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka