Nafukovací karimatka HANNAH FLOAT 7,0, ocean depths
Nafukovací ultralehká karimatka s konstrukčně oddělenými komorami je díky své nízké hmotnosti (530g) a sbalitelnosti (10x25cm) skvělá pro letní trekingové aktivity, kde hledíte na každý gram své výbavy a nechcete ustoupit z požadavků kvality a spolehlivosti.
Komfortní výška nafouknutí až 7cm. Protiskluzový potisk na vrchní straně karimatky zamezí klouzání spacího pytle mimo karimatku. Plochý integrovaný ventil podtrhuje celkový minimalismus.
Dodáváno je včetně opravné sady a vaku na sbalení. Karimatka je oproti standardním rozměrům karimatek lehce prodloužena a rozšířena.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Turistika, Kempování |
| Hmotnost | 530 g |
| Materiál a technologie | 20D Nylon R/S, 220D Nylon R/S |
| Typ produktu | karimatka |
| Barva | Ocean depths |
| Rozměr | 197 x 62 x 7 cm, 197 |
| Rozměr sbaleného pytle | 10 x 25 cm |
| Tepelný odpor | 1.5 R |
| Typ ventilu | plochý plastový ventil |
| Tloušťka | 7 cm |
| Konstrukce karimatky | Wave baffles |
| Typ karimatky | nafukovací |
| Rozměr po sbalení | 10 x 25, 10 x 25 cm |
| Tloušťka karimatky | 7 cm |
| Délka | 197 cm |
| Styl | FLOAT 7,0 |
Turistika
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka