Kód produktu: 10064099HHX01
Barva
apricot orangeVelikost
Jakou velikost zvolit?Dopravu máš zdarma
Pánská bunda HANNAH TRAVIS Man
Pánská bunda Hannah Travis – lehká a skladná pánská bunda proti dešti a větru
Bunda Hannah Travis je spolehlivou ochranou proti větru a dešti. Membrána Resstex 2.5L s parametry 10 000 mm / 10 000 g/m²/24 h a 100% recyklovaný polyester vás udrží v suchu i v náročných podmínkách. Povrchová úprava Bionic Finish® Eco bez PFC zvyšuje vodoodpudivost a zároveň je šetrná k přírodě. Hmotnost bundy ve vel. L je pouhých 305 g, takže ji snadno zabalíte do batohu jako lehkou záložní vrstvu.
Klíčové přednosti:
Promyšlené detaily:
Do každého terénu:
Turistika, cestování i každodenní nošení v nepříznivém počasí – lehká záložní ochrana do batohu.
| Pohlaví | Pánské |
| Vhodné pro aktivity | Turistika, Sporty pro volný čas |
| Referenční velikost | L |
| Hmotnost | 305 g |
| Membrána | Ano |
| Vodní sloupec | 10 000 mm |
| Materiál a technologie | Resstex |
| Složení | 100% recycled polyester |
| Typ produktu | bunda |
| Barva | apricot orange |
| Kolekce | Everyday |
| Střih | Regular Fit |
| Povrchová úprava | Bionic Finish ECO |
| Zapínání | zip YKK |
| Typ bundy | Jarní, Podzimní |
| Paropropustnost | 10 000 g/m2/24 hod |
Turistika
Sporty pro volný čas
3.4.2026
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super lehký hřeji dobrý nošení
Původně vloženo k Pánská bunda HANNAH TRAVIS Man, big dipper
| VElikost | S | M | L | XL | XXL | XXXl |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Výška postavy | 171-176 | 174-179 | 180-184 | 182-186 | 184-188 | 184-188 |
| Hrudník | 90-94 | 95-99 | 100-105 | 106-111 | 112-117 | 118-123 |
| Pas | 78-82 | 83-87 | 88-93 | 94-99 | 100-105 | 106-111 |
| Boky | 92-96 | 97-101 | 102-107 | 108-113 | 114-119 | 120-125 |
Míry jsou uvedeny v centimetrech.
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka