Polštářek HANNAH PILLOW
Nafukovací cestovní polštářek Hannah Pillow o rozměru 45 x 27 cm, výška po nafouknutí 7 - 8 cm. Po vyfouknutí ho sbalíte do malého balíčku o rozměru 10 x 7 cm. Váha 80 g. Dodáváno včetně opravné sady.
| Pohlaví | Pánské, Dámské |
| Vhodné pro aktivity | Kempování |
| Hmotnost | 74 g |
| Typ produktu | polštářek |
| Barva | magnet II |
| Rozměr | 45 x 27 cm |
| Rozměr sbaleného pytle | 10 x 7 cm |
| Typ ventilu | mosazný ventil |
| Konstrukce karimatky | Wave baffles |
| Rozměr po sbalení | 10 x 7 cm |
Kempování
Produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první
Přihlášení pomocí e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Jsi tu poprvé?
Registrace nového zákazníka